Loading
Понеділок-П'ятниця 09:00-19:00 Понеділок-П'ятниця
09:00-19:00
Пн-Пт 09:00-19:00

Перетяжка Торпедо


Компанія «AIRBAG-SERVICE» пропонує послуги з перетяжки торпедо легкових автомобілів, а також послуги з відновлення всіх типів подушок безпеки.

Ми НЕ ВИКОРИСТОВУЄМО шпаклівку, яка може пошкодити більше ніж сам удар, а застосовуємо спеціальну суміш (виробництво Німеччина), яка дозволяє уникнути додаткових травм при повторному пострілі подушки безпеки.

В асортименті більше 100 видів одношарового заводського вінілу різних кольорів з різною структурою. Наші фахівці підберуть матеріал спеціально для Вашого авто, який буде відповідати заводському варіанту. Після реставрації Ви не відрізните торпедо свого автомобіля від оригіналу (дивіться наші роботи).

Ми надаємо гарантію на кожну послугу. Ви захищені як споживач, тому що в нашому асортименті тільки оригінальні запчастини від заводів виробників відомих торгових марок (Audi, Ford, Merсedes Benz, Toyota, Honda, Mazda і т.п.).

Для Вашої зручності, наш відділ збуту приймає замовлення з усієї території України (Київ, Дніпро, Харків, Львів, Одеса і т.д.) по телефону та електронною поштою. Вам не доведеться купувати «кота у мішку», бо ми не беремо передоплату. Оплата за товар проводиться в момент отримання замовлення у адміністратора або на складі незалежного перевізника.
Всі результати пошуку